Obsah

Skrýt videa s překladem do znakového jazyka
Zvětšit přes celou obrazovku
Česky English version of this page

ICCHP SU jako příklad ULD: přístupnost vzdělání na letní univerzitě

10. 10. 2011

ICCHP Summer University (Letní univerzita při ICCHP) je sérií workshopů a poprvé se uskutečnila v rámci předběžného programu konference ICCHP v roce 2010. V současné době probíhá letní univerzita každoročně – v sudých letech souběžně s ICCHP a v lichých jako samostatná akce.
V návaznosti na úspěšné předchozí ročníky 2010 (ICCHP ve Vídni) a 2011 (v Telči, kde univerzitu organizačně zajistilo Středisko Teiresiás Masarykovy univerzity) proběhne v roce 2012 letní univerzita opět v souběhu s konferencí ICCHP, letos včetně ULD, a její účastníci tak budou mít možnost navštívit mimo hlavní program workshopů také vybrané sekce konference.
ICCHP SU je určena nevidomým a zrakově postiženým studentům vyšších ročníků středních škol a univerzit, kteří mají zájem o seznámení s nejnovějšími technologiemi a metodologiemi zaměřenými na pomoc při práci s matematickým, přírodovědeckým a statistickým obsahem. Učitelům dále poskytuje možnost vyzkoušet si tyto technologie a sdílet praktické zkušenosti. V neposlední řadě pak umožní vývojářům těchto technologií a výzkumným pracovníkům v oboru získat užitečnou zpětnou vazbu od konečných uživatelů.

Prosím, pomozte obohatit program ICCHP SU o své zkušenosti a produkty.
Více informací na adrese: www.icchp-su.net

nahoru